2024-2025 DENBORALDIA
Alaves, Athletic, Eibar, Osasuna eta Realaren denboraldiaurreko partida guztiak
EITB MEDIA
EA Sports Ligako eta Hypermotion Ligako euskal taldeek abuztuaren 16an hasiko den denboraldia prestatzeko neurketak jokatuko dituzte uztailean eta abuztuan.
Alaves, Athletic, Osasuna, Reala eta Eibar 2024-25 denboraldiari begira daude jada. Abuztuaren 16an hasiko den denboraldia prestatzen murgilduta, hilabete inguruko denboraldiaurrea egingo dute. Prestakuntza planaren baitan, lagunartekoak jokatuko dituzte.
ALAVES:
Uztailak 17
Racing Santander vs Alaves (Sardinero, 19:00)
Uztailak 20
Alaves vs Reala (Guardia, 18:00)
Uztailak 24
Valentzia vs Alaves (Paterna, 19:00)
Uztailak 27
Levante vs Alaves (La Nucia, 19:00)
Uztailak 30
Tenerife vs Alaves (Albir Garden, Alacant, ordutegia zehaztu gabe)
Abuztuak 2
Hercules vs Alaves (tokia eta ordutegia, zehaztu gabe)
Abuztuak 7
Abuztuak 10
Osasuna-Alaves (Taxoare, ordutegia zehaztu gabe)
ATHLETIC
Uztailak 20
Burgos vs Athletic (El Plantío, 19:00)
Uztailak 24
Athletic vs Racing Santander (Barakaldo, 19:00)
Uztailak 27
Sporting Portugal vs Athletic (Lisboa, 20:30)
Abuztuak 1
Athletic vs Eibar (Las Llanas, 19:00)
Abuztuak 7
Aston Villa vs Athletic (Walsall, Ingalaterra, 20:30)
Abuztuak 10
Stuttgart vs Athletic (Stuttgart, 15:30)
OSASUNA:
Uztailak 20
Osasuna vs Osasuna Promesas (Taxoare, ordutegia zehaztu gabe)
Uztailak 24
Osasuna vs Huesca (19:30, tokia zehaztu gabe)
Uztailak 25
Osasuna vs Mirandes (Tafalla, ordutegia zehaztu gabe)
Uztailak 31
Reala vs Osasuna (Zubieta, 19:00)
Abuztuak 10
Osasuna vs Alaves (Taxoare, ordutegia zehaztu gabe)
REALA:
Uztailak 20
Alaves vs Reala (Guardia, 18:00)
Uztailak 25
Gamba Osaka vs Reala (Japonia, 12:00)
Uztailak 31
Reala vs Osasuna (Zubieta, 19:00)
Abuztuak 3
Stade Rennais vs Reala (Rennes, 19:00)
Abuztuak 9
Union Berlin vs Reala (Berlin, 19:00)
EIBAR:
Uztailak 20
Eibar vs Real Union (Zarautz, 11:30)
Uztailak 24
Eibar vs Barakaldo (Atxabalpe, 18:00)
Uztailak 27
Racing Santander vs Eibar (Saron, 12:00)
Abuztuak 1
Athletic vs Eibar (Las Llanas, 19:00)
Abuztuak 3
Sporting Gijon vs Eibar (19:00, El Berron)
Abuztuak 9
Eibar vs Osasuna Promesas (11:30, Atxabalpe)
Amorebieta vs Eibar (Urritxe, 19:00)